NOVÝ LOOK

Nastal čas zmeny, kamoškovia.

Keď som sa pred rokom a pol rozhodla, že chcem, tak trochu svojsky, blogovať (svojsky – lebo nie som pravý blogger – nie som ako tí skutoční bloggeri sveta), tak som si blog založila na stránke wix.com. Niektorí ste boli mojimi pravidelnými alebo občasnými čitateľmi, preto ho možno poznáte. A vy čo ho nepoznáte, tak ho teraz spoznáte.

Už dlhší čas som rozmýšľala o zmene. Keď som začala blogovať, myslela som si, že najrozumnejšie a najlepšie bude, ak vytvorím dve sekcie – slovenskú a anglickú verziu.  Niekedy mám totiž pocit, že lepšie vystihnem to, čo chcem povedať, ak to nenapíšem po slovensky. Mám rada angličtinu, preto to skúšam anglicky. A keďže je to jazyk spoken worldwide, moje blogy sa môžu dostať širšiemu okruhu ľudí, čo sa len mi páči a beriem to ako výhodu.

Najskôr sa mi písanie v dvoch verziách zdalo ako dobrá idea, fungovalo to a bola som spokojná, že sa to chytilo. Po čase som si uvedomila, že to moju prácu iba znásobuje. A začala som byť lenivá. Keď som pridala časť ‘On the Road’, písania sa nakopilo ešte viac, až som blog začala naozaj zanedbávať.

Verím ale, že táto novinka bude fajn. Ja som teraz tak nadšená z toho. To čo mi na wixe chýbalo a chcela som to tam urobiť inak a nešlo to, som našla tu. Snáď vytvorím niečo, čo bude baviť vás, aj mňa 🙂

Ako som tak v predošlých mesiacoch uvažovala o zmene, jednoznačne k prioritným zmenám patrila zmena vizuálu blogu, no na wixe sa mi to nedalo spraviť tak, ako som chcela. Preto som sa nakoniec rozhodla, že môj starý blog ostane, ale vytvorím jeho novú verziu.

Vytvorím nový blog s názvom Karina and her stories. Bude v podstate o tých istých, no v zásade odlišných kecoch . O všetkom a o ničom. Bude ako vždy a ako nikdy.

Chcem si vytvoriť logo, ktoré by vystihovalo mňa a to, o čom tento blog je. Ak má niekto nejaký návrh, nápad alebo radu, akým smerom sa mám uberať, budem vám vďačná za typy.

Malé zmeny na blogu: (= to tu ešte nebolo)

Vpravo sa nachádzajú rôzne widgety. Poteším sa, ak dáte blogu follow PROSÍM – môžete si byť istí, že tak budete informovaní o každom novom poste a nič nezmeškáte. A to snáď chcete, či?

Taktiež tu mám tak veľmi chcenú položku Let’s translate, hurá, koniec prekladania, čo znamená, že môžem písať akokoľvek a pomocou Googla sa vždy nejako dopátrate k tomu, o čom píšem. To je super, nie?

Dúfam, že som na nič nezabudla. Oddnes makám na nových postoch, dúfam,že sa tešíte a že vás budú baviť 🙂

Tak zatiaľ.

Pridaj komentár

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s