Už som aj na facebooku.

Ach táto moderná doba. Myšlienka vlastniť FB stránku ma napadla už vtedy, keď Instagram povolil možnosť zmeny personal profil na business profil. Lenže podmienkou bolo založenie alebo vlastnenie facebookovej stránky. no… a to bol trochu problém. Prišlo mi blbé vlastniť FB stránku, ktorá by sa týkala mňa, resp. ktorá by publikovala moje názory. Ale tak si po čase hovorím, však to robím na blogu… a tu sa to môže dostať k viac ľuďom. Tak reku, poď do toho Karin.

Som sa s tým trochu pohrala a toto vzniklo. Najskôr som zobudila Portugalca, pretože
v kúpelni sa nám tento rok prvýkrát objavil mega huge sršeň. Zabil ho, zvládol to ľavou zadnou. Potom som sa usadila na gauči, zapla Capital TV a pustila sa do manažovania tohto výmyslu. Ak sa mi to raz prestane páčiť, ak sa raz nabažím tohto otročeniea modernej technike a poviem si dosť … tak to zruším. No ak sa budem chcieť s ľuďmi podeliť o moje názory, myšlienky, postoje, nejaké amatérske fotky… alebo… ak ty budeš chcieť pokecať, alebo ísť na kávu, na výlet alebo neviem čo, tak sa ozvi 🙂 ak si to prečíta len jeden človek, tak to má zmysel. Ako sa hovorí v mojej obľúbenej angličine, ja som bola INSPIRED TO INSPIRE. Tak dúfam, že sa mi to v niečom, i keď malom a možno trochu uletenom, nepodarenom, šialenom a neviem akom, podarí inšpirovať teba.

Teraz už asi pôjdem spať. alebo skrolovať Instagram. Každopádne zhasínam svetlo, aby mi tu nepriletel nejaký ďalší sršeň.

Tak sa tu majte a užívajte posledné letné dni 🙂

P.S. – toto PS venujem všetkým premo slovenčinárom. hoci študujem žurnalistiku, milujem skomolené vetné konštrukcie, trochu ma takéto písanie charakterizuje,  inverzný slovosled a všetky srandy, ktoré sa s našou krásnou ľubozvučnou slovenčinou dajú robiť. s čiarkami sa kamoším iba občas. väčšinou podľa nálady, vedomostí… alebo  podľa chuti.  🙂

Pridaj komentár

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s