O KARINKE

Volám sa Karina, mám 21 rokov a mám zopár snov. Rada cestujem, posedávam v hipsterských kaviarňach a bojím sa odvážne. Cestujem s chuťou spoznať nepoznané, vidieť neobjavené a ochutnať niečo delikátne. Pomáhajú mi v tom rodičia, priateľ a kamaráti, ktorí moje uletené sny  a naplnenie túžob mojej bláznivej a neposednej duše, s láskou podporujú.

Chcem sa s vami podeliť o rady, tipy a triky ako cestovať, dajme tomu, za lacno alebo za menej, ako by ste možno čakali. Chcem vám ukázať moje travel plány a veci, v ktorých som pohorela – čím môžeme predísť tomu, že vám sa takéto nepodarky nestanú, a taktiež naopak, ak som v niečom uspela, prečo sa s tým nepodeliť s niekým, komu tieto infošky môžu byť na cestách užitočné?

Rada pijem kávu, a tak je vysoko pravdepodobné, že na tomto mieste nájdete aj recenzie na moje obľúbené kaviarne alebo na kaviarne, ktoré ma zaujali zo Slovenska i zo zahraničia. A občas vám napíšem niečo zo života alebo len tak o hocičom, čo mi napadne, keď ku mne zavíta niť umeleckých myšlienok a ja budem mať pocit, že je to niečo, o čom by ste  mali čosi vedieť 🙂

Verím, že tu nájdete odpovede na otázky, ktoré blúdia vo vašej hlave. Keby čosi, pýtajte sa, a ak budem vedieť, rada odpoviem… Nie som totiž chodiaca encyklopédia. Všetky informácie, príbehy a rady sú len odrazom mojich skúsenosti, zážitkov, trapasov, výletov a nemusia platiť všeobecne.

Verím, že to tu budete mať radi a nájdete inšpiráciu vidieť svet 🙂

P.S – Hm, tak teda na rovinu. Nie som veľká kamoška s čiarkami, pomlčkami ani spojovníkmi. Ja by som sa aj veľmi chcela s nimi kamošiť, ale oni si občas zmyslia, že sa objavia na mieste, kde by byť nemali, alebo naopak, niekedy sa hrajú na skrývačku a nie a nie ich dostať tam, kde by byť mali. Preto mi prosím prepáčte, ak niečo také spozorujete 🙂

A toto som ja:

KARIN 19

 

Create a website or blog at WordPress.com

Up ↑